UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,83 / Satış: 4,85

Başkanların su polemiği

Başkanların su polemiği
  • 13.08.2017

AK Parti Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın sosyal medyada “Hac vazifesini yapmayanlar üzülmesin. Bu yıl Baski sayesinde kutsal topraklardaki susuzluğu zaten yaşıyoruz” şeklindeki açıklamalarına tepki gösterdi.
-Sıcak havada soğuk espri
Kayan “Belediye Başkanı Sarı her zamanki soğuk esprileriyle kavurucu sıcaklarla uğraştığımız bu günlerde bizleri serinletmeye çalışıyor herhalde. Kutsal topraklarda susuzluk sorunu olmadığını bilmiyor. Papazlar ve ayinlerine zaman ayırdığı kadar hac vazifesinin anlamını öğrenmeye ve Müslümanlara da zaman ayırmasını tavsiye ederim” dedi.
-Personel 1 yıldan bu yana maaş vermiyor
İlçede çeşitli arızalar sebebiyle susuz günlerin yaşandığının altını çizen Kayan devamında şunları söyledi “Arıza olur, giderilir, yenilenir bir şekilde hallolur. Erdek Belediyesi mevcut halinden nasıl kurtulur orasını düşünmek lazım. Aynı bağlamda, ben de hemşerilerimize açlık, garibanlık görmek için Afrika’ya gitmelerine gerek olmadığını, Erdek esnafı ve yaklaşık 1 yıldır maaş alamayan Erdek Belediyesi personelinin halini görmelerinin yeterli olacağını düşünüyorum”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ