$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,77
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,52

BAŞAKŞEHİRLİ STOPER YALÇIN AYHAN

BAŞAKŞEHİRLİ  STOPER YALÇIN AYHAN
  • 07.11.2016

Son iki yıldır çok yakından izlediğim Başakşehir futbol kulübümüz bugün ligimizde önüne geleni devirerek yoluna devam ediyor. Son oynadığı 19 maçında malubiyet yüzü görmeyen ve ayrıca ligimizin en az gol yiyen bir takımı olarak bu takımın oyuncularına bakmayan bir teknik seçicinin ben anlayışından şüphe duyduğumu özellikle bu BJK maçından sonra daha da çok anlamış bulunuyorum.

Çok sıkça yazıp söylemeye çalıştığım gibi son oynadığımız tüm milli maçlarımıza baktığımızda hep defans ağırlıklı hatalar yüzünden yüzümüzün gülmediğini yazar ve çizerken Başakşehirli Yalçın’ın da neden bu milli takıma seçilmediğini de defalarca sorgulamış bir adam olarak sitemlerimi hoş görün lütfen..
Ve dün akşam Beşiktaş maçına baktığımızda yine Yalçın ön plandaydı. Yine defans da başarılıydı. Yine gol yollarında rakiplerinden daha çok yükselen ve topa vurabilen bir adamdı. Belki yaşı 35’e dayandı, doğru ama baktığımızda bu performansı ile yaşının 20’den yukarıda olabileceğini söyleyende azdı.
Fazla lafa da gerek yok aslında. Herkes görüyor ama FATİH Hocam görmüyor diyerek yazımı noktalarken internette açıklanan yeni milli takım listesinde Yalçın Ayhan adını görünce biran durdum ve acaba sevinsem mi yoksa üzülsem mi diyerek ne yapacağımı da bilemedim doğrusu.

Ama Yalçın adına inanılmaz sevindiğimi de söylemek istiyorum. Emeğinin karşılığını alması bakımından O’nun adına sevinirken bizim de defalarca yazdığımız desteklerimizin boşuna olmadığı da ortaya çıkmış oluyor. Umarım oynadığı maçta haklılığımız perçinleşir bizde o zaman daha rahat konuşabiliriz.
.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.