Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
.

Banvit-Tübad Turnuvası Kanal 24'te

kategorisinde, 30 Ağu 2013 - 17:12 tarihinde yayınlandı

dynamicImage (1)Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği ve Banvit Basketbol Kulübü tarafından bu yıl 8.’si düzenlenecek olan turnuvaya katılacak takımlar belli oldu.

Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği ve Banvit Basketbol Kulübü tarafından bu yıl 8.’si düzenlenecek olan turnuvaya katılacak takımlar belli oldu. 13-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleşecek turnuvaya Banvit’in yanı sıra Galatasaray Liv Hospital, Anadolu Efes ve Rusya’dan BC Khimki Moscow katılacak. Her sene Türkiye Basketbol Ligi’nin ve Avrupa’nın önemli liglerinden takımların katılımıyla gerçekleşen turnuva bu sene ilk kez İstanbul’da düzenlenecek. Banvit-Tübad Turnuvası heyecanı Kanal 24 ekranlarından basketbol severlere ulaşacak.
Banvit-Tübad turnuvasında önceki yıllarda mutlu sona ulaşan takımlar ise şöyle;
1.Banvit-Tübad Turnuvası – Fenerbahçe
2.Banvit-Tübad Turnuvası – Banvit
3.Banvit-Tübad Turnuvası – Banvit
4.Banvit-Tübad Turnuvası – BC Triumph Lyubertsy
5.Banvit-Tübad Turnuvası – Efes Pilsen
6.Banvit-Tübad Turnuvası – Olympiakos
7.Banvit-Tübad Turnuvası – Galatasaray MP

Banvit-Tübad Turnuvası
maç programı;
13 Eylül
18.00 Anadolu Efes – BC Khimki Moscow
20.30 Banvit – Galatasaray Liv Hospital
14 Eylül
15.00 BC Khimki Moscow- Galatasaray Liv Hospital
17.30 Anadolu Efes – Banvit
15 Eylül
15.00 Banvit – BC Khimki Moskow
17.30 Galatsaray Liv Hospital – Anadolu Efes

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz