$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

BANDIRMA’YA SIRA NE ZAMAN GELECEK ?

BANDIRMA’YA SIRA NE ZAMAN GELECEK ?
  • 20.10.2016

Edremit ilçesinde Altınoluk İlave Atık su Arıtma Tesisi ve Narlı ile Havran Kanalizasyon Şebekesi ve Atık su Arıtma Tesislerinin inşaatı son hızla devam ediyor.
Mayıs ayı içerisinde temeli atılan Altınoluk ilave atık su arıtma tesisi ile Altınoluk’ta arıtmanın kapasitesi 80 binden 120 bine çıkarılacak. Bununla beraber Narlı ’da temeli atılan 40 bin kişilik Narlı Atık su Arıtma Tesisinde de çalışmalar aralıksız devam ediyor. Narlı ‘da devam eden çalışmalarda ayrıca 3 bin 500 metrelik kanalizasyon hattının inşaatı gerçekleştirildi.
Havran İlçesi Kanalizasyon Şebekesi ve Atık su Arıtma Tesisi İnşaatı kapsamında yaklaşık 40 km kanalizasyon şebeke hattı, 1 adet terfi merkezi ve 6 km terfi hattı yapılacak. Büyükdere’de bulunan 5 bin kişi kapasiteli mevcut arıtma tesisi ile birlikte toplam kapasite 30 bin kişi olacak. Havran’ da yaklaşık 5 kilometrelik kanalizasyon hattının çekimi tamamlanırken, çalışmalar aralıksız devam etmekte.
İlk Haber gazetesi ve Bandırma olarak, hiçbir zaman hizmet ve yatırımlara karşı durmadık. O nedenle, Balıkesir büyükşehir belediyesinin ve BASKİ’nin Körfez de gerçekleştirdiği yatırımları elbette takdir ediyoruz. Derdimiz ve davamız, şu veya bu parti de değil ve hiçbir zaman da olmadı. Sonuçta, Körfez’de gerçekleştirilen hizmet ve yatırımlar, CHP’li ilçe belediyelerine gidiyor.
Biz, İlk Haber gazetesi olarak, PROJE bazlı herhangi bir yatırımın veya katı atık ve sıvı atık tesislerimizle ilgili ne zaman kent olarak yüzümüzün güleceğini ve hatırlanacağımızı bilmek ve görmek istiyoruz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.