$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Bandırmastore açıldı

Bandırmastore açıldı
  • 29.09.2017

Bandırmaspor Store düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş, Belediye Başkanvekili Gökhan Yankol, Bandırmaspor Asbaşkanı Galip Akgün, Bilgen Süngü. Bandırmasporlu oyuncular Ali Türkan, Adem Koçak, Özgür Çelik ve çok sayıda taraftar katıldı. Demet Duru’nun işletmeciliğini yaptığı store’de 70’den fazla lisanslı ürün satılacak.

-Mirza üstün kapalı uyardı
Açılış töreninde konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Futbolda her şey var. Yenilebiliriz ancak bizim için önemli olan seyir zevki ve mücadeledir. Bu konuda oyuncularımız ve teknik heyetin üzerine düşeni yapacağına inanıyorum. Bir arkadaşa bakarak çıktığımız bu yolda hedeflerimizden vazgeçmiş değiliz. Transfer döneminde karakterli ve mücadele gücü yüksek oyuncuları takımıza kazandırdık. Bu hedeflerimize ulaşmamızda oyuncularımız ve teknik heyetin üzerine düşeni yapacağından şüphem yok” dedi.

-70 ürün var
Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş’da konuşmasında geçen yıl storenin kulüp bünyesinde işletildiğini ancak bunda başarılı olamadıklarını söyledi. Bu yıl storenin sektörün içinden gelen Demet Duru tarafından işletileceğini açıklayan Elmastaş, “Taraftarlarımız 70 lisanslı ürünü store mağazamızdan alabilecekler. Ürünleri taraftarlardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda yenilenebilecek” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. levent esmer dedi ki:

    nereye açıldığını yazsaydınız iyi olur du

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.