Banvit yarı final için sahada

Banvit yarı final için sahada

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Çok yiyenler acil’lik oluyor

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

CHP milletvekili adaylarını tanıttı

Ruhsatsız silah operasyonu

Ruhsatsız silah operasyonu

ORUÇ İBADETİ

ORUÇ İBADETİ

Bandırmaspor üzerinden yüklendi
">
  Bandırmaspor üzerinden yüklendi

  Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği’nin Keskin Düğün Salonunda düzenlediği istişare toplantısında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na Bandırmaspor üzerinden yüklendi. Bostancı’nın Bandırma Gençlik ve Spor Vakfı’nın ilçedeki amatör spor kulüplerine kaynak aktarmadığı yönündeki eleştirilerine cevap veren Mirza “Elbette spor kulüpleri destek […]

  Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği’nin Keskin Düğün Salonunda düzenlediği istişare toplantısında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na Bandırmaspor üzerinden yüklendi. Bostancı’nın Bandırma Gençlik ve Spor Vakfı’nın ilçedeki amatör spor kulüplerine kaynak aktarmadığı yönündeki eleştirilerine cevap veren Mirza “Elbette spor kulüpleri destek verilmeli. Bu konuda bizi eleştirenler kaynak bulmalı çözüm üretmelidir. Bu işler sadece eleştirmeyle olmuyor” dedi.

  -Bandırmaspor’a üvey evlat muamelesi yapılıyor
  Bandırmaspor’un TFF 2.Lig Beyaz grupta şampiyonluk mücadelesi verdiğini anımsatan Mirza “Bu süreçte sporcularımıza maç başına 125 bin TL maç primi veriyoruz. Bandırmaspor’un kaynak sıkıntısı yaşadı şu günlerde bu primler Vakıf bünyesinden aktarılan kaynaklarla oyuncularımıza ödeniyor. Bizi bu konuda eleştirenleri Bandırmaspor’a kaynak bulmaya davet ediyorum. Herkes bu konuda üzerine düşeni yapmalıdır” ifadesini kullandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu da Bandırmaspor’a yeteri kadar destek vermemekle suçlayan Mirza “Büyükşehir Belediyesi’nin Baltok üzerinden Balıkesirspor’a ciddi kaynaklar aktardığını biliyoruz. Bu konuda Bandırmaspor üvey evlat muamelesi yapılıyor. Ayrıca Balıkesirspor’un Antalya’daki devre arası kampını ziyaret eden büyükşehir belediye başkanımız 5 km uzaklıkta kamp yapan Bandırmaspor kampını ziyaret etmemesini de ayrıca eleştiriyorum“ dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
  Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz