UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

BANDIRMASPOR TOPARLANIYOR…

BANDIRMASPOR TOPARLANIYOR…
  • 07.11.2016

İsmail Ertekin ile dip yapan Bandırmaspor, Feyyaz Uçar ‘ın takımın başında çıktığı ilk maç olan Giresun spor maçında toparlanma sinyali verdi.
Sporda geçmiş başarılarla yetinmek mümkün değildir. Daima geleceğe bakmak gerekir.

Giresun maçında seyrettiğim Bandırmaspor’lu oyunculara ruh gelmiş. Ölü toprağını üstünden atmış. Bence bu sezonun en iyi futbolu buydu. Bandırmaspor’umuzun deplasman ve iç saha maçlarını canlı 2 tanesini de televizyondan izledim. Rakibine pozisyon vermediğimiz gibi, girdiğimiz net pozisyonları çok kolay harcadık. Takımı adeta 10 kişi oynatan Daniel Costa çıkıp yerine Furkan Soyalp girdikten sonra, Doğan’da gerçek yeri olan Santrafora geçince Bandırmaspor oyunun bütün hakimiyetini eline aldı. En azından şu açıdan memnunuz, bu maç bizlere gelecek için umutlarımızı yeşertti. Feyyaz Uçar’ın gelişi de moral motivasyon olarak takımı olumlu pozitif yönde etkilediğini herkes tarafından görüldü.

Feyyaz Hocanın takımı tanımamasına rağmen, ilk maçından geçerli not aldığını söyleyebilirim. Bilhassa ikinci yarı takımımız tek kale oynadı, rakip sahasından çıkamadığı görüldü, gol yollarında becerikli olsaydık sonuç farklı olurdu.

Bu maçta gördük ki, kişisel kaprislerin Bandırmaspor’a zarar verdiğine hep birlikte şahit olduk. Özellikle bu kadro içinde Doğan’sız bir Bandırmaspor’un pozisyon bulması oldukça zor gibi. Sosyal medyadan hem çocukları, vatan haini, şikeci ve takımı sabote etmekle suçlayıp sinkaflı küfürler savuracaksın, sonrada utanmadan sıkılmadan maç sonunda tribüne çağıracaksın, sonra da Tribüne gitmek istemiyken Doğan’a tepki koyacaksın. Bu ne iki yüzlülük…!

Doğan’ın maç sonrasında koyduğu demokratik ve haklı tepki koymasını normal karşılayıp, koyduğu haklı tepkide yüzde yüz haklılık payı vardır.

Kimse kimseye hakaret etme hakkına sahip değildir.

Hele kazanılan şampiyonlukta büyük pay sahibi olan takımı için savaşan ter döken ARMA için mücadele eden Doğan Karakuş’a yapılan bu linç, karalama ve ötekileştirme davranışlarını da kınıyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun…

Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmaspor’luyum Diyebilene.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ