$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,76
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,51

BANDIRMA’NIN ONURU…!

BANDIRMA’NIN ONURU…!
  • 03.01.2017

2016 yılından 2017 ye Balıkesir ve Bandırma özelinde devir eden en netameli konu şüphesiz yapılmayan işlere ödenen paralar, içten (!) pazarlıklı ihaleler, hak edişler den ödenen yüzdeler, havada uçuşan milyonlar. Mevzu halen sıcaklığı ve güncelliğini koruyor. Balıkesir Büyükşehirde yaşananlar doğrudan Beştepe’nin ilgi alanına girdiğinden ,Adli makamların yazılıp çizilenler ve somut yüzlerce delil karşısında takınacakları tutumu belirsiz ve anlaşılmaz kılıyor. Zira Büyükşehir önümüzdeki dönemde kaçınılmaz olarak yaşanacak Büyük bir hesaplaşmanın sonucuna gebe, fırtına öncesi sessizliği yaşıyor.

Ancak durum Bandırma açısından farklı. Bandırma Belediye Başkanı Sn. Dursun Mirza’nın her fırsatta dile getirdiği ‘’Ben Bandırma’nın gelmiş geçmiş en başarılı Belediye Başkanı olarak anılmak istiyorum’’ söyleminin tersine’’ Bandırma’nın gelmiş geçmiş en başarısız Belediye Başkanı’’ olarak anılma ve tarihe’’ akçeli’’ işlerle not düşülme riski var. Zira Mirza’nın siyasi konumlanması böylesi bir gelişmeye müsait. Hele ki önümüzdeki dönem parti gözetmeksizin Siyasilere ve Belediyelere karşı başlayacak muhtemel operasyonlarda savunmasız biçare kalacağı aşikâr.

Peki tüm bu öngörüler kaçınılmaz son mu…? Malumunuz bir önceki dönemde insanlar doğal kaderi dışında Fettullah’ın emniyet ve yargıdaki ayakları eliyle ve üçüncü şahısların iradeleriyle belirlenmiş kaderlerini yaşadılar. Şimdi durumlar biraz farklı. Kişiler tamamen kendi tercihleri doğrultusunda zuhur edecek kaderleriyle baş başa kalacaklar. Biz buradan en “samimi’’ duygularımızla uyarmak isteriz ki durum maalesef böyle. Sn. Mirza’nın atacağı adımlar hem şahsı hem partisi için önemli ve değerli.

İlk Haber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.