UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Bandırma sizinle gurur duyuyor

Bandırma sizinle gurur duyuyor
  • 22.02.2018

Bandırma Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı’ndan Mehmetçik Vakfına 100 bin TL bağış. Kooperatif Başkanı Cevdet Bülbül düzenlenen törenle 100 bin TL tutarındaki yardım çekini Mehmetçik Vakfı Bursa Şube Başkanı İbrahim Güven’e düzenlenen törenle teslim etti.

-Mehmetçiğe canımız feda
Törende konuşan Bandırma Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül “Uluslararası hukukun devletimize tanıdığı meşruiyet çerçevesinde gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatının, adının çağrıştırdığı şekilde, bölgemizde barış ve huzurun tesisine mutlak katkı sağlayacağına inancımız tamdır. Bu kapsamda kooperatif olarak Afrin Bölgesi’nde mücadele eden askerlerimizin ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerine 100 bin TL bağışta bulunduk. Ülkemizi iç ve dış düşmanlardan koruyan Mehmetçiklerimize canımız vefa olsun” dedi.

– Türkiye Mehmetçik’e Mehmetçik’te Türk Milletine emanet
Mehmetçik Vakfı Bursa Şube Başkanı İbrahim Güven’de konuşmasında “Yapmış oldukları değerli bağıştan dolayı Bandırma Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Kendilerine bütün Mehmetçikler ve Mehmetçik Vakfı’nın şükranlarını sunuyorum” ifadesini kullandı. Türkiye’nin Mehmetçik’e Mehmetçik’inde Türk Milletine emanet olduğunun altını çizen Güven “Türk Milleti her zaman Mehmetçiğe sahip çıkmıştır. Özellikle devam eden Afrin Harekâtında bu destek katlanarak artmış durumdadır. Bu milletimizin ne kadar gönülden içten bir şekilde Mehmetçiğine sahip çıktığının açık göstergesidir. Bu sahip çıkma bu milletin kolay kolay yıkılmayacağını göstermektedir” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ