$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

BANDIRMA DA SPORUN TOPLUMSALLAŞMASI VE ÖNEMİ!

BANDIRMA DA SPORUN TOPLUMSALLAŞMASI VE ÖNEMİ!
  • 22.10.2016

Bandırma Belediyesi kentimiz ve bölgesinde amatör sporun geliştirilmesi amacına dönük olarak 3 yıldır gerçekleştirdiği 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının 4.sünü gerçekleştiriyor. Turnuva, Bandırma Ziraat Bahçesi halı sahasında sürüyor.
Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Mahalleler Arası Futbol Turnuvası kapsamında kentimizdeki okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenlerine Belediye Meclis Salonunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi ve çalışmalar başlatıldı.
Bandırma’da amatör sporun ve amatör futbolun geliştirilmesi, buna uygun alanların yaratılması ve tesislerin yapımının gerçekleşmesi, sportif ihtiyaçların karşılanması yönünde kamu ve yerel yönetimin atacağı her adımın yaşamsal önemi tartışılamaz.
Bandırma Belediye Başkanı sn. Mirza’yı ve özellikle futbol denilince hemen harekete geçen başkan yardımcısı Ozan Onur’u sorumluluk duygularından dolayı kutluyoruz. Kaymakamımız Sn. Tuncay Sonel de kentimizde göreve başladığı ilk günden bugüne sportif yaşamın her alanı ile yakından ilgileniyor, destekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.