$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Banban’da yetenek avcı sayısı arttırıldı

Banban’da yetenek avcı sayısı arttırıldı
  • 16.10.2017

TFF 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor Başkanı Hasan Çakmak, gazetemize yaptığı açıklamada, ara transfer dönemi hazırlıklarına şimdiden başladıklarını söyledi. Teknik heyet ve yönetim kurulu tarafından belirlenen isimlerin izleme komitesine verildiğini dile getiren Çakmak, bu kapsamda 1 olan izleme komitesinin 3’e çıkartıldığını açıkladı.

-Ara transfer çalışmaları şimdiden başladı

Ara transfer döneminde takıma en az 5 yeni oyuncu kazandırılmasının ön görüldüğünü dile getiren Çakmak, “Yönetim olarak izlemediğimiz ve takibimizde olmayan hiçbir oyuncuyu takım bünyesine dahil etmeyi düşünmüyoruz. Takıma kazandırılacak olan oyuncular ise gelecek beklentisi olan ve kulübün mali yapısını olumsuz yönde etkilemeyecek oyunculardan oluşacak” dedi.

-Kulübün sabit gelir kaynakları arayışı devam ediyor

Spor kulüplerinin ayakta durabilmesinin sabit gelir kaynaklarına bağlı olduğunun altını çizen Çakmak “Sabit geliri olmayan hiçbir kulübün profesyonel ligde barınabilmesi mümkün değildir. Bunun bilincinde olan yönetim kurulumuz sabit gelir kaynaklarının arttırılmasına yönelik çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir” ifadesini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayhan Efe dedi ki:

    Rüzgar Erola söylemistik,su an Süperligde Atiker Konyasporda oynayan „Musa Araz“i tavsiye ettik isviçreden,bakariz ederiz dediler,ilgilenmediler. Kaçan balik büyük olurmus.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.