UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

BALIKESİRSPOR'A CAN, BANDIRMASPOR'A YENİKAN…!

BALIKESİRSPOR'A CAN, BANDIRMASPOR'A YENİKAN…!
  • 02.11.2016

Balıkesirspor Yönetim Kurulu, Eski oyuncusu Can Cangök’ü Teknik Direktör olarak göreve getirdi.
Uzun yıllardır Erdekspor’da idari menajerliğin yanında Sportif Direktörlük görevini başarı ile yerine getiren Can Hoca, Balıkesirspor’un Teklifine hayır diyemedi. Aslen Bandırmalı olan Can hoca, Balıkesirspor’da uzun yıllar forma giyen Can Cangök, Balıkesir ve Balıkesirspor ile bağlarını koparmadı. Göreve geldikten sonra 3 maçta 7 puan alan Can hoca Bence, Balıkesirspor’a Hayat verdi. Kulübün bozulan ekonomik dengesini düzeltmek amacı ile kendi çocuğunu az maliyetle takımın başına getirerek mali yapının düzeltilmesinde önemli katkı sağlayacağını düşünmüşler.

Gelelim Bandırmaspor’a Çok gerekli olan Taze YENİKAN’a.
Bandırmaspor’da kendi isteği ile Teknik Direktörlük görevinden ayrılan, Bandırmaspor’u önce 2 inci geçen yılda 1 inci lige çıkaran İsmail Ertekin’in yerine kimin Bandırmaspor’ un yeni Teknik direktörü olacağı…
Ben, Bandırmaspor Yönetim Kurulunun işine karışacak değilim. Ancak şu da bir gerçek, biz çocukken okulda ” Yerli malı, Yurdun malı, Herkes bunu kullanmalı” haftası olurdu. Hüseyin Yenikan Kardeşimizde bu memleketin çocuğu, Ülkemizin güzel kulüplerinde futbol oynamış, Gol kralı olmuş, efendiliği ve terbiyesi ile herkesin gönlünde taht kurmuştur. Uğur Tütüneker ile birlikte Süper lig takımı ÇAYKUR Rizespor’u çalıştırdıktan sonra, Yine Uğur Tütüneker ile Osmanlıspor’u 1 inci Ligden Süper lige çıkarmışlardır. Tütüneker’ in cezası nedeni ile 7 maçta Osmanlıspor’un başında Hüseyin Yenikan çıkmıştır. Genç, çalışkan, idealist ve dürüstlüğü yanında, yurt dışı ve yurt içi Futbol seminerleri ve panellerini takip ederek, dünya Futbolunun yeniliklerini takip etmiştir.
Ben diyorum ki;
Balıkesirspor’a CAN.
Bandırmaspor’a YENİKAN…

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. can emre dedi ki:

    Hüseyin YENİKAN Şuan muğlaspor da görev yapıyor. Başka bir takımda görevli iken Bandırmaspora düşünmek biraz yanlış olur.

YORUM YAZ