Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

Balıkesir için elele çalışacağız
Balıkesir için elele çalışacağız

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Vali Ersin Yazıcı’ya makamında iade-i ziyarette bulundu. Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmesi sonrasında Başkan Zekai Kafaoğlu’nu, makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunmuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı, Başkan Kafaoğlu ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Nazik kabullerinden dolayı […]

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Vali Ersin Yazıcı’ya makamında iade-i ziyarette bulundu. Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmesi sonrasında Başkan Zekai Kafaoğlu’nu, makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunmuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı, Başkan Kafaoğlu ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Nazik kabullerinden dolayı Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkür eden Başkan Kafaoğlu, ” Memleketimize, ülkemize ve güzel insanlarımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden 24 saat çalışıyoruz. İnanıyorum ki birlikte çok daha güzel ve başarılı işlere imza atacağız.”dedi. Başkan Kafaoğlu, Balıkesir’e hizmet yapma noktasında her zaman Valilik başta olmak üzere kamu kurumları ile işbirliği yapacaklarını, vatandaşa hizmet için karşılıklı diyaloğun önemli olduğunu ifade etti.
Başkan Kafaoğlu, Vali Yazıcı’ya Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü hizmetler, projeler ve planlamalar hakkında da bilgiler verdi.

Vali Ersin Yazıcı da, “Belediyeler yerel yönetimlerin en önemli parçasıdır. Belediyelerimizle çalışmalarımızda iş birliği halinde olacağız. Balıkesir ortak paydasında, Balıkesir’in geleceği için, Balıkesir’e kalıcı hizmetler sunmak için el birliğiyle, gönül birliğiyle, iş birliğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başkan Kafaoğlu’na bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz