UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,08 / Satış: 4,10
€ EURO → Alış: 4,98 / Satış: 5,00

ARŞI TİTRETEN DUALAR!

ARŞI TİTRETEN DUALAR!
  • 20.12.2016

8 Aralık 2016 Tarihli bir yazımda “CİN HASTANESİNDEN, Din’i terim ve objeleri kullanarak çıkar sağlayan, CİN fikirli Örümcek kafalılardan ve üfürükçülerden bahisle Sözü, Devlet, Diyanet bunlara bir şey söylemiyor, Yasaklamıyor demeye getirmiştim.
O yazımdaki Sağlık sömürücülerini mumla aratacak bir takım sapkın, ve sahtekarlar, bazı TV. Kanallarında ve internet sitelerinde boy gösteren ŞER ODAKLARI da, Manevi sömürü yaparak DUA kitabı satmaya çalışıyorlar, kitabın ismi de “ARŞI TİTRETEN DUALAR” sapıklığın sonu da cezası da yok herhalde.
Bunun neresi sapıklık, Dua kitabı satmak ayıp mı? günah mı? denilmesin, o kitabın reklamını duysanız, Sapıklık ve günah olup olmadığını hemen anlarsınız.
Dualarla Allah’a(cc) yakarmanın ve kulun Allahtan istemesinin önemini ve değerini belirtmek için Furkan suresi 77. Ayetiyle Allah, Peygamberimize (s.a.v) şöyle vahiy gönderiyor, mealen, “De ki İbadetiniz ve Dualarınız olmasa Rabbim size ne diye değer versin” Mümin suresi 60. Ayette Allah, Mealen, “Bana DUA edin size cevap vereyim” buyuruyor.
Allah(cc) nazarında Duaların çok değerli bir ibadet olduğunu, Kutsiyetini ve Makbuliyetini her Müslüman iyi bilir.
DUA Yüce Allah’tan istek’tir, DUA isteklerin Murad edilen şeylerin gerçekleşmesi için Allah’a teslimiyeti ifade eder, DUA tüm sorumlulukları yerine getirmeden, ARMUT PİŞ, AĞZIMA DÜŞ şeklinde asla anlaşılmamalıdır.
Ancak İnsanları Tembelliğe, Atalete ve Dalalete sevk eden bu imansız Maneviyat sömürücüleri, 15 liralık uyduruk bir kitabı, bir yerlerini yırtarcasına pazarlarken bakın nasıl yobazlaşıyorlar.
Bir gün Peygamberimiz Ashabıyla Mescitte bulunurken, Cebrail Aleyhisselam geliyor ve ey “Muhammet (s.a.v), Allah senden önce hiçbir Peygambere göndermediği, bu duayı ilk olarak sana gönderdi, Her kim bu Duayı okursa, Kıyamet günü yerinden kalkıp bir “BURAK’a” binerek uçup giderken mahşer halkı bu hangi peygamber diye merakla soracaklar, ve ilahi bir nida gelecek, o Dünyada sadece MİFTAHUL CENNET Duasını okumuş olduğundan ona cennet verilmiştir, denilecek” Cennet bu kadar ucuz mu, (sapıklığın ve sahtekarlığın dik alası) 15 TL.
Yine bu duayı okuyan, bütün akrabalarına şefaat edermiş, ( kendisi kurtulmuş, yırtmış ya, üstelik akrabalarına da şefaatçi olurmuş), her türlü kazadan beladan korunur, borçluysa borçları ödenir maddi sıkıntılarından kurtulurmuş, hastaysa çabuk şifa bulurmuş.
Nihat Hatipoğlu’nun TV. Programındaki Dualarından da Kopyala ,Kes, Yapıştır sistemiyle kendi yayın bantlarına Monta etmiş ve onu da kullanmışlar, o da bu rezilliğe sessiz kalmış.
Ayrıca bu kitapta öyle Dualar varmış ki, bir günde 40 Milyon, 1 dakikada 20 bin sevap kazandıran ve daha binlercesi bulunuyormuş, “Eh böyle olunca ARŞ da titrer Yer de yarılır” Tövbe Estağfurullah.
Kara CÜBBELİ Ahmet hoca da çıkmış kürsüye saat başı 70 Milyar sevap kazandıran Duadan söz ediyor.
İşi gücü, Allaha İbadeti, Ahlaklı yaşamayı, Çalışmayı, Üretmeyi bir kenara bırak, iki Dua bir salavat, Yan gel yat. Cennet garanti (!) oh ne ala.
Bu mudur DİN, Dindarlık, Müslümanlık bu mudur? Bu Ülkede Allah’ın dinine, İslamiyet’e, Müslüman’lığa sahip çıkacak bir kurum kuruluş yok mudur? Diyanet nerededir?, RTÜK nerede ne iş yapar?, Allah aşkına bu Soytarılığa, Ahlaksızlığa, İmansızlığa DUR denilsin, aksi halde bunların yüzünden Allah’ın gazabına uğrayıp hepimiz zarar görebiliriz.
Değerli okurlar, bu sapıkların saçma reklamlarının detaylarıyla sizleri sıktığımın farkındayım bağışlayın lütfen, ama bu ŞER odaklarının çıkara dayalı art niyetlerini ve DİN istismarlarını detaylı anlatmazsak, onlar ayıplarını örtmek için zeytin yağı gibi üste çıkıp, bizi DİN düşmanı olarak göstermeye çalışırlar.
Bilindiği gibi günümüzde bir çok İlahiyatçı, Görsel ve yazılı medyada vaaz verir ahkam keserler, ama nedense bu ŞER odaklarına hiç ses etmezler, genelde Cahiliye devrinden, ve Asrı saadetten, ya da Cennet ve Cehennemden, “Öte alemden” söz ederler pek yer yüzüne çıkmaz güncele değinmezler.
Hırsızlık, Yolsuzluk, İrtikap, Kul hakkı, yetim hakkı yemek, Kamu malını gasp etmek gibi Haram olan konulara biraz yabancı kalırlar, Yalandan riyadan uzak, Adaletli ve Hakkaniyetli olmayı, Kuran ahlakıyla yaşamayı öğütlemek yerine, Suya sabuna dokunmayan etliye sütlüye karışmayan sıkıntı yaratmayan konularla halkı adeta hipnotize edilmiş yarı uykulu masal dinler hale getirerek günü kurtarırlar.
Halbuki İslami ilme sahip İnsanlar, Peygamberlerin açtığı yoldan yürüyerek hal ve hareketleriyle topluma örnek olmakla, vaaz ve nasihatleriyle İslam’ı dos doğru anlatarak, onları Manevi kurtuluşa erdirme mücadelesi vermekle ve bu görevi hiç kimseden çekinmeden korkmadan sadece Allah(cc) adına yerine getirmekle yükümlüdürler. (bildiklerini söylemeyen dilsiz ŞEYTANDIR, ŞARLATANDIR) Vesselam. Esen kalın…

Instagram
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ