UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,07 / Satış: 4,09
€ EURO → Alış: 4,97 / Satış: 4,99

ANAYASAYA ‘’HAYIR’’ DİYECEĞİZ

“MHP OLARAK BAŞKANLIĞA KARŞI HALKTAN OY İSTEDİK”

Instagram
ANAYASAYA ‘’HAYIR’’ DİYECEĞİZ
  • 11.01.2017

OK: VATANDAŞ İŞ, AŞ VE CAN DERDİNDE, YÖNETİCİLER SALTANAT DERDİNDE

Yeni Anayasaya teklifini değerlendiren MHP Balıkesir Milletvekili İsmail OK ülkede yaşanan belirsizlik ortamının ve başkanlık tartışmalarının, piyasaları da tarumar ettiğini belirtti.

Ak Parti ve MHP’nin uzlaşarak meclis gündemine getirdiği yeni Anaya Teklifi oylandığı TBMM’de gergin anlar sürerken, teklife ‘’HAYIR’’ oyu kullanacağını beyan eden MHP Balıkesir Milletvekili İsmail OK yazılı açıklamalarda bulundu.
Yeni Anayasa Teklifinin ülkede belirsizlik ortamı oluşturduğuna değinen İsmail OK, piyasaların tarumar olduğunu, Türk Lirasının %30’dan fazla değer kaybetmesine neden olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti ‘’ Yeni Anayasa dayatmasıyla başlayan belirsizlik ortamı, zaten pamuk ipliğine bağlı olan piyasaları tarumar etmiştir. Hain FETÖ kalkışmasında bile piyasalarda yaşanmayan kriz, Yeni Anayasa dayatmasıyla Türk lirasının %30’dan fazla değer kaybetmesine neden olmuştur. İşçi, memur, emekli, esnaf fakirleşmiş işsizlik tarihi rekorunu kırmıştır. İş, aş derdinde olan vatandaşlarımız bir de hain saldırılarla can derdine düşmüştür. Türkiye’mizin en büyük şehirlerinde hain bombaların patlamasıyla onlarca masum insanımız, askerimiz ve polisimiz şehadet şerbetini içmiştir. Kısacası vatandaş aş, iş ve can derdinde, yöneticiler saltanat ve koltuk derdinde’’ dedi.

MHP OLARAK BAŞKANLIĞA KARŞI HALKTAN OY İSTEDİK
7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde MHP olarak halktan başkanlık sisteminin gelmemesi için oy istediğini belirten OK ‘’ 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli’nin Türkiye genelinde Parlamenter Rejimi savunarak, Başkanlık Rejimine karşı olduğunu en sert ve katı bir şekilde ifade etmiştir. Ben de Sayın Bahçeli gibi seçim bölgem Balıkesir’de; Yasamayı, yürütmeyi ve yargıyı bir tek kişiye teslim eden, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan dikta rejimine karşı olduğumu söyleyerek oy istedim’’ dedi.
HALKIMIZIN EMANETİ NAMUSUMUZDUR, ANAYASAYA ‘’HAYIR’’ DİYECEĞİZ
Yeni Anayasa teklifinde Başkanlık sisteminin olduğunu ve bu teklifin ülkeyi böleceğini savunan OK ’’Yasamayı, yürütmeyi ve yargıyı bir tek kişiye teslim eden, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan dikta rejimine karşı olduğumu söyleyerek oy istedim. Balıkesir halkıda, bunun için oy vererek bizleri vekil yaptı. Halkımızın emaneti namusumuzdur ve bunu korumak şerefimizdir. Türk Milliyetçiliği Ülkü’süne gönül veren bir MHP Milletvekili olarak; Yeni Anayasa adına Türk Milletine ve Devletine yapılmak istenen en büyük kötülüğe dur demek için kendi hür irademle ‘HAYIR’ diyorum’’ dedi.

Instagram
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. varoş dedi ki:

    DÜRÜST VEKİL AS KALDI SAYIN OK SÖZÜNDE DURANA HELAL OLSUN KORKAN İNSAN TBMM SİNDE KABİNE GİRMEZ DÜRÜST İNSAN GEREKENİ YAPAR KARDEŞİM NEDEN GİRMİYORSUN KABİNE YARIN SECİM OLSA BENDE KABİNE GİRMEDEN OY KULLANA BİLİR MİYİM O VEKİLLER NEDEN KORKUYOR YOKSA BENİ DEĞİL DE BAŞKASINA MI VEKİL SEÇİLDİ BİRAZ KENDİLERİNE SAYGILI OLUR ONURLU OLUR KENDİNE SAYGISI OLMAYAN VATANDAŞA NASIL SAYGILI OLUR YAZIK BANA ÖRNEK OLACAK VEKİL BUNLAR MI………….

YORUM YAZ