$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,77
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,52

ALPER PANİKTE..!

ALPER PANİKTE..!
 • 11.01.2017

Baştaş ve Bandırma Belediyesi Fen İşleri personeli Alper Gökhan sabah saatlerinde yayınlanan haberimizin ardından bir çok suça karışan şahıs tarafından adet edinildiği gibi delil karartmak amacıyla apar topar Facebook hesabını kapattı.

Daha önce yine gazetemizde gündeme getirilen ve Parke taş ve yol tamirat işinin BaşTaş’a ihale edilmesine rağmen bu işlerin Bandırma Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapıldığının ve BaşTaş’a milyonlarca hak ediş ödendiğinin adeta kanıtı niteliği taşıyan Fen İşlerinin yaptığı tamirat fotoğraflarını da 3 gün önce  apar topar sosyal medya hesabından silen Alper Gökhan’ın bugünde dükkanı kapatmasıDelil karartıyorlar” iddaalarını güçlendiriyor.

Alper Gökhan sabahki haberimizden sonra kapattığı Facebook hesabını 6 saat sonra,  yaptığı ayıklamalar sonrası tekrar aktif hale getirdi.

http://ilkhabergazetesi.tv/fen-islerinde-cetelesme/

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Ender dedi ki:

  Ben Trol um..haberi okumadan bu sutunda yorum yaptim gazetenizi sucladim ve guya yalakalik yaptım..özür dilerim.

 2. mehmet dedi ki:

  normaldir. insan psikolojisi. işler yolundayken herkesi aptal , herkesi herşeyden bihaber sananlar tüyerler. herkes herşeyin farkında . bugün faceten kaçan yarın burdan da kaçar

 3. Mahmut dedi ki:

  Biz çocukken Ayşegül Tatilde serisiyle büyümüştük.. Devir değişmiş bizim çocuklarımız tavşanlılı Alper Panikte serisiyle büyüyor..

  1. beybut dedi ki:

   Aynen… bu seri allah ömür versin torunlarınızida büyütür. Efsane soygunun belgeleri bunlar 🙂

 4. arif dedi ki:

  Bu vatandaş tavsanlili değil babası bandirmali annesi tavsanlili bastasa gelince benim hemşerim olmasına rağmen bunu sadece bandırma belediyesinde değil iş yaptığı her yerde yapıyor yoksa kısa bir sürede bu kadar büyümesi bence zor

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.