$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Alkışlar Borusan Mannesmann’a…

Alkışlar Borusan Mannesmann’a…
  • 09.10.2017

Yaklaşık 6 ay önce karşılaştığımız amansız hastalıkla birlikte devam eden tedavi süresi ne yazık ki geçtiğimiz Salı günü saat 16.30 dolaylarında aldığımız bir telefon haberi ile büyük bir acıyı beraberinde getirerek sone erdiğini öğrendik.

Sevgili yeğenim Burak Göçmen(33) her şeyin iyiye doğru gittiği bir dönemde ani gelişen bir rahatsızlık sonucu aramızdan ayrılıverdi. Ateşin düştüğü yeri nasıl yaktığını ateş içinde kalanlar gayet iyi bilirler, bizlerde aile olarak çok ama çok yandık, üzüldük, üzülmeye de devam edeceğimizi düşünüyorum.

Aslında amacım sizlere bu üzüntülü haberi vermek değil hiçbir zaman, amacım; bu çok nazik dönemde sevgili yeğenimin(33)genç bir teknoloji mühendisi olarak 11 yıl boyunca çalıştığı Gemlik’te kurulu olan Borusan Mannesmann şirketinin bu 6 aylık dönemde İstanbul’daki bir özel hastanede tedavi gören Burak Göçmen için verdikleri çok büyük desteği de anlatmaktır aslında.

Gerçektende tedavi süresi içinde her gün hastaneye gelip aldıkları bilgeleri yöneticileri ile paylaşan bir koca şirketle karşılaştık. Zamanında moral verdiler, zamanında üzüntüler paylaşıldı ama hiçbir zaman ilgi ve ilişkilerini kesmedikleri gibi daha ne yapabiliriz arayışı içinde oldular hep.

Sevgili yeğenimi kaybettiğimiz günün akşamı tüm fabrika bizler için seferber olmuştu sanki. Cenaze nakil hazırlıklarından tutunuz cenazenin defnedileceği Eskişehir’ deki mezarlığa kadar yapılacak tüm işleri üzerine alan ve de bunları eksiksiz yaparak acımızı bizlerle paylaşan bir anlayışla karşılaştık.

Personeli için adeta fabrikasını bir günlüğüne kapatan şirketin 3 Otobüs ve 4 midibüsün yanı sıra özel araçları ile Eskişehir- Odunpazarı Aladdin Camii avlusunu hınca hınç dolduran bir kalabalığı yaratırken kendi çalışanına verdiği o büyük değeri, saygıyı sizlerle paylaşmak istedim.
Bu şekilde başka bir örnek var mı çok da bilemem ama ben Borusan A.Ş’nin günümüzde örnek bir davranış içinde girerek hem kendi personeline hem de bu fotoğrafı gören kurum ve kuruluşlara çağdaş bir anlayış gösterdiğini söylemek istedim.
Ben şahsen sevgili yeğenime gösterilen bu ilgiden ötürü şahsım ve GÖÇMEN ailesi olarak Borusan A.Ş’ye teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.