Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

AK Partili Baran açtı ağzını yumdu gözünü
AK Partili Baran açtı ağzını yumdu gözünü

3 Aralık 2017 tarihinde yapılan AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığının 6.Olagan Genel Kurulunda Alp Bostancı’nın başkanlığında oluşturulan yönetim kuruluna yedek üye olarak seçilen Mevut Baran, seçimden bir gün sonra istifasını ilçe başkanlığına sundu. İstifasının ardından gazetecilere zehir zemberek bir yazılı açıklama yapan Baran, “Sırf egolarınız tatmin olsun, ilçe teşkilatları emanetçi birkaç kişinin iradesine hizmet etsin […]

3 Aralık 2017 tarihinde yapılan AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığının 6.Olagan Genel Kurulunda Alp Bostancı’nın başkanlığında oluşturulan yönetim kuruluna yedek üye olarak seçilen Mevut Baran, seçimden bir gün sonra istifasını ilçe başkanlığına sundu.
İstifasının ardından gazetecilere zehir zemberek bir yazılı açıklama yapan Baran, “Sırf egolarınız tatmin olsun, ilçe teşkilatları emanetçi birkaç kişinin iradesine hizmet etsin diye yoksa halk umurunda bile değil. AK Parti kazansa da olur kazanmasa da olur. Yeter ki parti teşkilatları ellerinden çıkmasın diye yapmadığınız kalmadı. Nerede sorunlu partiyle yakından uzaktan ilgisi olmayan, halktan uzak Türkiye ve dünya gündeminden haberi olmayanları yönetimlere taşıyorsunuz. Siz vekiller hala neden her şeye bu kadar çok müdahil oluyorsunuz? diye tepki gösterdi.
-Her şeyi cumhurbaşkanına aktaracağız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletvekillerinin seçimlere gereğinden fazla müdahale etmemeleri yönündeki açıklamasını anımsatan Baran “Cumhurbaşkanı sizlere teşkilatların kongrelerine gereğinden fazla müdahil olmayın demedi mi? Bu neyin yarışı? Bir Bandırma kalmıştı, onu da karıştırın. Ne kadar kurucu üye sağlam partili varsa uzak tutun. Kızı, oğlu, emlakçı, kahveci ve akrabalardan oluşan bir yönetim kurun. Ondan sonrada oylar neden düştü diye sorarsınız. Bu oyunları bölgemizde tutarsız ve taraflı yapılan tüm faaliyetlerinizi cumhurbaşkanlığına taşıyacağız. Bundan emin olabilirsiniz. Koordinatör milletvekili ne işe yarar? Onu da anlamış değiliz. Onunda eksikliklerini anlatacağız. Yeter artık bir partiye bu kadar zarar verilmez” ifadesini kullandı.

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz