$ DOLAR → Alış: 4,71 / Satış: 4,73
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

AK Parti sahilde Aksoy ile güldü

AK Parti sahilde Aksoy ile güldü
  • 05.11.2015

1 Kasım genel seçimlerde AK Parti Balıkesir’de sahil kentlerinde sadece Marmara’da 1’inci parti oldu. Marmara’da AK Parti yüzde 44,8 oy alırken CHP yüzde 39 oranında oy aldı.

Sahil bandında bulunan Ayvalık’ta CHP yüzde 54,3, AK Parti yüzde 24,8, Edremit’te CHP yüzde 46,9, AK Parti yüzde 31,6, Erdek’te CHP yüzde 46,9, AK Parti 31,6, Burhaniye’de ise CHP yüzde 46,0, AK Parti ise 34,2 oranında oy aldı.

Balıkesir’de oyların yüzde 45,5’i alarak partilerinin birinci parti olmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy “Partimiz Marmara’da da oyların yüzde 44,8’ini alarak birinci parti çıktı. Balıkesir’in sahil kentlerinde birinci parti çıkan tek ilçeyiz. Bunda yaptığımız çalışmalar merkezi hükümet ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesiyle yapılan başarılı çalışmaların önemli etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ilçe teşkilatımızın seçim döneminde performansı Marmara’da 1’inci parti olmamamızda etkili oldu” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. TC Erhan Tan dedi ki:

    AKP düşüncelerimi desteklemediği için hep muhalif oldum fakat Süleyman başkan Allah'ı var adaya çok güzel yatırımlar yaptı belediye başkanlığının hakkını sonuna kadar verdi Daha evvel yatan başkanları gören Marmara halkıda başkanına sahip çıkmış

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.