$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

AK Parti Marmara’da Uz’un kalemi kırıldı

AK Parti Marmara’da Uz’un kalemi kırıldı
  • 13.09.2017

AK Parti Marmara İlçe Başkanı Sedat Uz’un kalemi kırıldı. AK Parti Genel Merkezi Marmara İlçe Başkanı Sedat Uz’un istifasını istedi. İstifası alınan Uz, 3 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan ilçe kongresine kadar görevinin başında olacak. Uz, bugüne kadar icraatlarından çok yaşantısıyla ve katıldığı olaylarla bölge gündemine gelmişti.

-İcraatlarından çok olaylarıyla gündeme gelmişti
Hatırlanacağı üzere AK Parti Marmara İlçe Başkanı Sedat Uz, 19 Nisan 2016 tarihinde Erdek’te kıyıya yanaşan kendisine ait Serdar 5 isimli Ro-Ro gemisinin halatının gemi personeli tarafından limana bağlanmasına tepki göstererek Balıkesir Büyükşehir Belediyesine ait limanda çalışan palamar görevlisi Kerim Ç. ile tartışmış ve konu yargıya intikal etmişti.

-113 promil alkolle yakalanmıştı
Erdek Asliye Ceza Mahkemesi çıkan sözlü tartışmada palamar görevlisine kendisine ağır hakaretlerde bulunan AK Parti Marmara İlçe Başkanı Sedat Uz’u bin 740 TL adli para cezasına çarptırmıştı. Sedat Uz’un Erdek Devlet Hastanesi’nde yapılan kontrolünde 113 promil alkole rastlanılmıştı. Yaşanan bu gelişmelerden sonra çok sayıda partili Sedat Uz’u AK Parti ruhuna uymayan davranışlarda bulunduğu gerekçesiyle genel merkeze şikayet etmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.