Edincik’te erkek cesedi bulundu

Edincik’te erkek cesedi bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Yıldırım:kalan 28 günde var gücümüzle çalışacağız

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Vurulan polis memuru yaşamını yitirdi

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Bandırma’da trafik kazası, 1 ölü!

Afrika’ya Okul Yapmışlar…!
Afrika’ya Okul Yapmışlar…!

Fettullahın Anadolu Kalesi Tavşanlı’nın Fethullahçı örgütü (TASİAD) Tavşanlı Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerinin Himmetleriyle Afrikada Okul yaptırıldığı ortaya çıktı.”Bandırma’da Kazandıklarımızı Kütahya ve Tavşanlı’ya yatırıyoruz” diye Kütahya Basınına açıklamalarda bulunan Baştaş firmasının Tasiad organizasyonlarında en ön saflarda bulunuyor olması Bandırma’lının paralarının Fettullaha himmet olarakmı aktarıldı sorusunu gündeme getirdi. 2012 yılında basına yansıyan bilgiler şöyle: Organizasyona öncülük […]

Fettullahın Anadolu Kalesi Tavşanlı’nın Fethullahçı örgütü (TASİAD) Tavşanlı Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerinin Himmetleriyle Afrikada Okul yaptırıldığı ortaya çıktı.”Bandırma’da Kazandıklarımızı Kütahya ve Tavşanlı’ya yatırıyoruz” diye Kütahya Basınına açıklamalarda bulunan Baştaş firmasının Tasiad organizasyonlarında en ön saflarda bulunuyor olması Bandırma’lının paralarının Fettullaha himmet olarakmı aktarıldı sorusunu gündeme getirdi.

2012 yılında basına yansıyan bilgiler şöyle: Organizasyona öncülük eden Tavşanlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nden (TASİAD) yapılan açıklamaya göre, Malavi’nin Blantyre kentinde 2010 yılında temeli atılan Bedir Koleji’nin ek binasının hizmete girmesi dolayısıyla tören yapıldı.

Malavi Eğitim Bakanı Dr. George Chaponda, törende yaptığı konuşmada, Bedir Türk Koleji’nin ortaya koyduğu eğitim hizmetlerinden çok memnun olduklarını ifade ederek, ”Bu ek binanın açılmasından mutluluk duyuyoruz. Türk okullarının diğer şehirlerde de yaygınlaşmasını istiyoruz. Bedir Türk Koleji girişimcilerinden benim memleketim olan beldeye de bir okul yapmalarını talep ediyorum” dedi.

TASİAD Başkanı İsmail Güleç de ek binanın hizmete girmesiyle kolejin 300 olan öğrenci kapasitesinin 800’e yükseldiğini belirtti.Okul ek binası, konuşmaların ardından hizmete açıldı.Bilindiği gibi Tasiad Fethullahçı örgüt olduğundan bahisle Devlet tarafından kapatılırken Başkanı İsmail güleç’e ait Güleç Kimya şirketinede yine Devlet tarafından el konulmuş Güleç kardeşler gözaltına alınmıştı.

 

 

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz