Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

Acar: 2-3 yıl içinde trafik felç olur
Acar: 2-3 yıl içinde trafik felç olur

Trafik ile ilgili sorunların çözümü konusunda muhatap bulamamaktan yakınan Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Acar, bunun için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Bandırma’da UKEM Şube alt komisyonunun kurulması gerektiğini söyledi. Oluşturulacak olan bu komisyonun Bandırma, Gönen, Erdek ve Manyas’ın ulaşımla ilgili sorunlarına çözümler üretmesi gerektiğinin altını çizen Acar, bunun yapılmaması halinde özellikle Bandırma’da […]

Trafik ile ilgili sorunların çözümü konusunda muhatap bulamamaktan yakınan Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Acar, bunun için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Bandırma’da UKEM Şube alt komisyonunun kurulması gerektiğini söyledi. Oluşturulacak olan bu komisyonun Bandırma, Gönen, Erdek ve Manyas’ın ulaşımla ilgili sorunlarına çözümler üretmesi gerektiğinin altını çizen Acar, bunun yapılmaması halinde özellikle Bandırma’da 2-3 yıl içinde trafiğin çözülemeyecek sorunlar yumağı haline geleceğini dile getirdi.
Bandırma’da tescilli araç sayısının 58 bin olduğunu açıklayan Acar, “Buna 10 bin olan yabancı plakalı araçta ilave edildiğinde ilçedeki araç sayısı 68 bin ulaşmaktadır. Daha şimdiden ilçenin ana arterleri trafik yoğunluğunu taşıyamamaktadır. İktidar partisinin temsilcilerinin de bulunduğu UKEM Şube alt komisyonu acilen kurulmalıdır. Bunun yapılmaması halinde trafik ve ulaşım sorunu katlayarak büyüyecektir” ifadesini kullandı.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • vatandas osman
  • 11 Ocak 2018 - 22:47:30
  • Bandirmada trafik zaten felc park yeri yol kaldirimlar bile isgalde. Belediye uyuyor.

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz