$ DOLAR → Alış: 4,71 / Satış: 4,73
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri
  • 23.02.2015

8 Mart Billboard

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde birbirinden keyifli etkinliklerle Bandırmalıları buluşturacak. Etkinlik programı kapsamında ilk olarak 06 Mart Cuma günü Pirogravür Sergisi, 07 Mart Cumartesi günü “Panormos’un Kardeleni” söyleşisi ve “Emek” resim sergisi ve son olarak 08 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününün vazgeçilmez programı olan Kadınlar Matinesi bu özel hafta kapsamında ilçe sakinleriyle buluşacak. Bandırma Belediyesi her yıl geleneksel olarak birbirinden keyifli etkinlere yer verdiği 08 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde bu yılda dopdolu bir programla ilçe sakinlerinin karşısına çıkacak.

SANATÇI NADİDE ERMAN’DAN PİROGRAVÜR SERGİSİ
İlk olarak 06 Mart 2015 Cuma günü saat 17.00’da Liman AVM’de Ahşap yakma Sanatının en güzel eserlerinin yer aldığı Nadide Erman’ın Pirogravür Sergisi Bandırmalı sanatseverlerle buluşuyor. Sergi Liman AVM’de 16 Mart 2015 Pazartesi gününe kadar açık kalacak. Etkinlikleri kapsamında 07 Mart 2015 Cumartesi günü ilk olarak saat 15.00’da Bandırma Belediyesi Nikâh Salonunda Yazar Tülay Öter Önder’in kaleme aldığı “Panormos’un Kardeleni” adlı eserin söyleşi ve imza günü düzenlenecek. Ardından aynı gün Belediye Kültür ve Sanat Merkezinde saat 17.00’da Atölye M’nin eserlerinden oluşan “Emek” adlı resim sergisi halkımızla buluşacak. Sergi, 16 Mart tarihine kadar açık kalacak.
Her yıl geleneksel hale gelerek düzenlenen Kadınlar Matinesi bu yılda birbirinden keyifli eğlence, konser ve yarışmalarla Esin Düğün Salonunda yapılacak. TRT THM Sanatçı Özgür Eren’inde sahne alacağı program, 08 Mart 2015 Pazar günü saat 13.00’da Esin Düğün Salonunda gerçekleşecek. Kadınlar Matinesine katılmak isteyen bayanlar davetiyelerini Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden temin edebilecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.