UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 3,48 / Satış: 3,50
€ EURO → Alış: 4,17 / Satış: 4,19

Derin Şüphe…!

Derin Şüphe…!
  • 24.01.2017

Balıkesir Karesi Belediyesi 22 milyon ( Trilyon) tl Parke taş İhalesine çıktı.Gazetemize gelen ihbarlara göre ‘’ Fettullahçı olduğu iddiaları Beştepe kaynaklı mecralardan yüksek sesle dile getirilen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi tarihinin en büyük ihalesini Fettullahçı olduğu iddia edilen Baştaş firmasına verecek.’’

İhale şartnamesinde yasaya aykırı kalite belgelerinin talep edildiği ve 26 Ocak 2017 tarihinde 22 milyon muammen bedelle yapılacak İhalenin yüzde yüz Fetöcü Baştaş firmasında kalacağı iddia ediliyor.

Karesi Belediyesinin çıktığı ihalenin birim fiyat cetvelinin, Bandırma da P.İ.Ç elamanlarınca alt yapısı devşirilen ve Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın Baştaş a hediye etmek için kendisini paraladığı , 9 milyonluk ihale Birim fiyat cetveli ile bire bir örtüştüğü ve yaklaşık maliyet hesapları ile cetvellerinin bizzat Baştaş tarafından hazırlandığı bildiriliyor.

Fetö Her Yerde..!

Balıkesir 15 Temmuzun hesaplaşmasını kıran kırana yapmaya devam ediyor. İlkhaber mevcut iddia ve ithamları herhangi bir önyargı ile sütunlarına taşımak istemiyor. Ancak mevcut tartışmalar ve Bandırma’da yaşanan gerçekler ışığında süregelen gelişmeleri halkın bilgisine sunmayı görev biliyor.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın bu iddialara verdiği çok sert yanıtlar var. Ben Fetöcü değilim diyor. Hayır kardeşim sen Fetöcüsün diyen her siyasi görüşten onlarca Balıkesir basınında çıkmış haber var. Ve bu iddiaların tamamı önümüzdeki aylarda yaşanacak büyük hesaplaşmayı bekliyor.

Büyük Şüphe Burada Başlıyor..!

Gazetemize yapılan ihbarlar şüpheleri besliyor. İddia şu ki Yücel Yılmaz Balıkesir tarihinin en büyük ve gereksiz parke taş ihalesini Fetöcü Baştaş Firmasına bir şekilde kitabına uydurup verecek ve ardından ”Bizim İhalemiz usulune Uygun” demeçleri verecekmi..? Bekleyip göreceğiz..! Verecek ve tüm bu şüpheleri besleyecekmi..? yoksa ‘’Benim Fettullahçılarla işim olmaz’’ deyip kurumsal tavrını koyacakmı..?

Buda Balıkesir Basını..!

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. İrfan dedi ki:

    Bu kadar karalama niye anlıyoruz illa birilerine yaranmak istiyorsunuz.Birazda o birilerinin BANDIRMA ERDEK ve diyer CHP li belediyeleri ne kadar sıkıntıya soktuğunu halka anlatarak gazetecilik görevinizi yapsanız

YORUM YAZ