UA-62723351-1
$ DOLAR → Alış: 4,08 / Satış: 4,10
€ EURO → Alış: 4,98 / Satış: 5,00

35 yıldan beri devrilmiyor

35 yıldan beri devrilmiyor
  • 18.03.2018

Edincik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Olağan Genel Kurulu Şehir Kulübünde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Ahmet Sivaslı ve ekini kazandı. Genel kurulda Divan Başkanlığını Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem yaptı. Yönetim kurulu Ahmet Hapcıoğlu, Mustafa Öz, Rahmi Turhan, İbrahim Uysal, Kadir Erbay, Yavuz Özcan oluşurken denetim kurulu ise Hakan Küçükpelvan, Metin Doğan ve Aydın Atik’ten oluştu. Genel kurulda Edincik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 2018 yılı tahmini bütçesi 89 bin 650 TL olarak belirlendi.
Genel kurulda konuşan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Sivaslı, 35 yıldan bu yana oda başkanlığı yapıyorum. Bu süre içerisinde hep dost kazanmaya çalıştım. Bundan sonrada böyle yapmaya devam edeceğim. Fani dünyada kalıcı değiliz. Önemli olan arkamızdan hoş bir seda bırakabilmektir. İnsan ölür eseri kalır eşek ölür semeri kalır. 35 yıldan bu yana eser bırakmak için çalıştım” dedi.
Genel kurula Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem, Başkanvekili Necdet Erkan, Bandırma Bakkallar Odası Başkanı Ömer Metin, Bandırma Oto-Ziraat Aletleri, Radyo Elektrik ve Saat Tamircileri Esnaf Odası Başkanı Hayri Özden, Bandırma Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Ömer Özışıkyıldız ve çok sayıda oda üyesi katıldı.

Instagram
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ