Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Gönen 30 Mayıs’a kitlendi

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Çömez’e İngiliz Parlamentosundan ödül

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Patrik kaçak ayin mi yaptı ?

Albayraklar’a kötü haber

Albayraklar’a kötü haber

Defalarca yazıldı ama

Defalarca yazıldı ama

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ!.
 • FikretÇAĞIN
  • Fikret ÇAĞIN
  • sosfikret@hotmail.com
  • 19 Kasım 2017 - 16:54:29

DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZ!
Çocuk yaştaki İnsanları duru ve işlenmemiş dimağlarıyla ele alıp, onları bilimin ışığında Aydın ve Çağdaş bireyler olarak geliştirip yetiştiren ONURLU ve Fedakar öğretmenlerimiz!.
Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN harf devriminden sonra, 24 Kasım 1928 de kendisine BAŞ ÖĞRETMEN Unvanının verildiği o günden ve o tarihten buyana her yıl kutlanan ÖĞRETMENLER Gününüzü bu yıl da en derin saygı sevgi ve samimiyetimle kutluyorum.
Yazılarımda zaman zaman “ÖĞRETMEN MÜSVEDDELERİ” dediğim, Müsvedde sözcüğünün bile çok hafif kaldığı, bir takım Öğretmen! kisvesi altındaki şerefsizlerin ve DİN adına yola çıkıp, Bazı vakıf ve bazı KURAN kurslarında HOCA! kisvesi altında boy gösteren, Talebelerine, kız ve erkek çocuklarına cinsel istismarda bulunan cinsi sapıkların yaptığı iğrençliklere karşı çok utandığınızı ve üzüldüğünüzü tahmin edebiliyorum.
Ancak sizler bu sapıkların çok çok ötesinde ve Türk Milletinin gönlünde müstesna bir yerdesiniz, bu pisliklerin kiri sizlere bulaşamaz müsterih olun.
Sadece 2017 yılı içinde Kamunun önüne çıkan ve Büyük sansasyonlarla basında yer alan, Van, Erciş’de, Adana’da, Manisa’da, Karaman’da, henüz basına yansımamış bir çok yerlerde yaşanan bu iğrençlikler, Sizlerin değil bu cürümleri işleyenlerin ayıbıdır.
Maalesef, Günümüzde bir takım ehliyetsiz, ya da yetersiz bilgiye sahip! (bilgisiz) Öğretmen! ve Hoca! bozuntularının verdiği eğitimlerin, vaazların ve telkinlerin doğrultusunda hareket eden, gerçekleri araştırmayı zahmet sayan bir toplum haline geldik.
O nedenle SİZ UTANMAYIN Milli Eğitim ordusunun Gerçek Öğretmenleri! (Öğretmenler Gerçektir, Sahtesi olur mu? Demeyin, her meslekte olduğu gibi Eğitimcilerde de(Öğretmenlik Unvanını) kullanan sahtekarlar olabiliyor maalesef, (Sahte diplomayla yıllarca öğretmenlik yapanı da, bu yüz kızartıcı alçaklığı yapan başarısızları da öteden beri yaygın medyada görüyor okuyoruz.
Çok yakın bir tarihte, geçtiğimiz günlerde, 22 yaşındaki ODTÜ Psikoloji bölümü son sınıf öğrencisi Dilara ALKAN TÜRKAY isimli kızımız, 10 yıl önce ilkokul öğrencisiyken, kendisine ve diğer kız arkadaşlarına cinsel istismarda bulunmakla suçladığı sınıf öğretmenine Dava açtı ve o Öğretmen Müsveddesi 87 yıl hapis cezası aldı.
Dilara, 10 yıl boyunca her Allah’ın günü o öğretmen müsveddesinin bana yaptıkları aklıma geliyordu ve hiçbir zaman zihnimden silinmedi, ancak bu davadan sonra Psikolojim ve Moralim düzeldi diyor ve bu gibi saldırıya uğrayanların, İnsanlar ne der gibi Mahalle baskısı yüzünden, hayatı kendilerine zindan etmek yerine, İtirafçı ve Davacı olmalarını, Utanmamalarını öneriyor.
Kimileri hapiste, kimileri de aramızda arsızca, pervasızca dolaşmakta olan, bu sahtekarlar, toplum paraziti Pespaye yaratıklar UTANSIN, demek istiyor.
Siz, Gerçek, Asil ve Onurlu Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, Tekrar en iyi dileklerimle kutlar, Genç Öğretmenlerimize Üstün başarılar, Yaşlı ve Emekli Öğretmenlerimize de sağlıklı, hayırlı Ömürler dilerim.
(Ayrıca, Öğretmenlik vasfını kazanmış ve Atanmayı bekleyen binlerce Öğretmenlerimizin de bir an önce atanmalarını temenni eder, onların da Öğretmenler gününü kutlarım.) Esen kalın.

 • Etiketler
 • Yorumla
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz